Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кудашівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04339988) був реорганізований і увійшов до складу Божедарівської громади

Секретар сільської ради

Секретар Кудашівської сільської ради
Щербанюк Світлана Леонідівна

Народилася 24 серпня 1973року в с. Андріївка Криничанського району Дніпропетровської області.

Освіта - середня-спеціальна, закінчила Верхньодніпровський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку по спеціальності "бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності  в сільському господарстві" в 1992 році.

Працювала бухгалтером в КСП «Правда».
30 березня 2010 року, 19 листопада 2010 року обиралася секретарем сільської ради.
11 листопада 2015 року обрана секретарем Кудашівської сільської ради Криничанського району Дніпропетровської області.

Депутат трьох скликань.
Має двох дітей: сина та дочку.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування